Warsztaty z edukacji międzykulturowej realizowane w ramach projektu „Między Innymi” Warsztaty z edukacji międzykulturowej realizowane w ramach projektu „Między Innymi”

Katedra Dydaktyki i Studiów nad Kulturą Edukacji zaprasza do wzięcia udziału w II edycji nieodpłatnych warsztatów z zakresu edukacji międzykulturowej realizowanych w ramach projektu „Między Innymi”. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 26-27 lutego 2021 roku w formie zdalnej.

Koncepcja warsztatów została przygotowana przez Zespół Trenerski programu „Erasmus+ Młodzież” i Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży składający się z doświadczonych trenerek i trenerów, coachów oraz psycholożek i psychologów międzykulturowych, mających wieloletnią praktykę w pracy z młodzieżą z Polski i z zagranicy, jak również osobiste doświadczenia życia i pracy w innej kulturze.

Celem ogólnym warsztatów jest rozwinięcie przez studentki i studentów kompetencji międzykulturowej.

Profil uczestniczek i uczestników: studentki i studenci kierunków pedagogicznych,  osoby, które w przyszłości będą pracować z dziećmi lub dorosłymi obcokrajowcami, czy z Polakami pracującymi na styku kultur.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

Więcej informacji na stronie www.miedzyinnymi.org.pl

Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o wysyłanie zgłoszeń do dr Magdaleny Kolber na adres magda.kolber@gmail.com do dnia 17 stycznia 2021 roku z informacją dotyczącą roku oraz kierunku studiów.

Deklaracja ta jest wiążąca. Organizatorzy proszą  o przemyślanie decyzje.
O wzięciu udziału w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.