Kolejne szkolenie dla studentów zorganizowane przez Fundację Całym Sercem

Ciąg dalszy ważnej inicjatywy, bo jak mówił E. Stachura: "Cokolwiek pomiędzy ludźmi prawdziwie się zaczyna, nigdy się nie kończy..."

W dniach 4-5.12.2020 na podstawie Porozumienia Katedry Badań nad Edukacją Estetyczną z Prezesem Fundacji „Całym Sercem” w Bydgoszczy odbyło się drugie szkolenie dla studentów kierunków Pedagogika z modułem: Opieka nad dzieckiem i wczesne wspomaganie rozwoju oraz kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Szkolenie zatytułowane „ESDM - Metoda wczesnego startu dla dziecka z autyzmem. Jak pomóc stworzyć więzi, komunikować się i uczyć” zostało przeprowadzone przez interesariusza zewnętrznego: Fundację „Całym Sercem”. Poruszana w szkoleniu problematyka dotyczyła metod pracy z dzieckiem z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Aktualność i ważność podejmowanych na szkoleniu zagadnień spotkała się z zainteresowaniem studentów i pracowników UKW potwierdzeniem czego była dyskusja i pytania ze strony uczestników. Koordynatorem spotkań jest dr Monika Lewicka, adiunkt w Katedrze Badań nad Edukacją Estetyczną.

Jesteście zainteresowani kolejnymi odsłonami? Zapraszamy do kontaktu z Organizatorami.