Inauguracja roku akademickiego 2020/2021 za nami Inauguracja roku akademickiego 2020/2021 za nami

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021 za nami

Gaudeamus igitur- radosny hymn, odśpiewany przez wspaniały chór akademicki UKW, wybrzmiał w tym roku szczególnie symbolicznie. Uroczystość inauguracji nowego roku akademickiego 2020/2021 odbyła się bowiem w warunkach reżimu sanitarnego, w niełatwym czasie, ale za to z udziałem nowych, z optymizmem patrzących w przyszłość Władz Wydziału Pedagogiki: Dziekan dr hab. Heleny Ostrowickiej prof. uczelni oraz Prodziekan ds. Kształcenia dr Elżbiety Okońskiej.

Wszystkim Pracownikom Wydziału,  Administracji a przede wszystkim Drogim Studentom, składamy życzenia wielu wspaniałych osiągnięć naukowych i inspirujących doświadczeń dydaktycznych.