Spotkanie online z redaktorem Wojciechem Bonowiczem Spotkanie online z redaktorem Wojciechem Bonowiczem

Spotkanie online z redaktorem Wojciechem Bonowiczem

12 października 2020 roku o godz. 11.00 Wydział Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy reaktywuje zainaugurowany w ubiegłym roku akademickim cykl wykładów otwartych dla Studentów, Wykładowców i Młodzieży szkół średnich. Tym razem wykłady odbędą się w formie online.

W poniedziałek zapraszamy na spotkanie z redaktorem Wojciechem Bonowiczem, poetą, publicystą, dziennikarzem, biografem ks. Józefa Tischnera. Podczas wydarzenia zostanie poruszony ważny temat: o wychowaniu do wartości. Jak powiedział Piotr Śliwiński, komentując przyznanie Bonowiczowi Nagrody Literackiej Gdynia: "Bonowicz pokazuje, że językiem można się posługiwać oszczędnie, jednocześnie nie szczędząc mu zaufania".