Medialne rozmowy z dr hab. Renatą Tomaszewską, prof. uczelni Medialne rozmowy z dr hab. Renatą Tomaszewską, prof. uczelni

Medialne rozmowy z dr hab. Renatą Tomaszewską, prof. uczelni

W czerwcu b.r. w prasie ukazały się trzy rozmowy z dr hab. Renatą Tomaszewską, prof. uczelni:

• W Expressie Bydgoskim z dnia 5 czerwca 2020 r.: "Praca zdalna. Ile w niej home, a ile office?"
  • W Expressie Bydgoskim z dnia 12 czerwca 2020 r.: "Cyfrowa rewolucja na rynku pracy/Cyfrowy człowiek w pracy nowej generacji"
  • Na portalu Gazety Wyborczej dnia 15 czerwca 2020 r.: "Odkrycie naukowców z UKW I UTP. Sztuczna inteligencja podpowie, jak osiągnąć równowagę w życiu", bydgoszcz.wyborcza.pl

Powyższe rozmowy wiążą się z badaniami Pani Profesor związanymi z przeobrażeniami ludzkiej pracy; z powstaniem tzw. "pracy nowej generacji/nowego millenium", a także wynikającymi z tego tytułu wyzwaniami dla edukacji.

Zapraszamy do lektury!

Operacje: