Tłumy na spotkaniu z Szymonem Hołownią

21 listopada, na zaproszenie dra Przemysława Zientkowskiego z Wydziału Pedagogiki UKW, gościliśmy dziennikarza, publicystę, pisarza - Szymona Hołownię.

Uniwersytet to niezaprzeczalnie przestrzeń do dialogu w jego rożnych odsłonach. Zwłaszcza w takim miejscu, jakim jest Wydział Pedagogiki, z tradycjami dorobku wybitnego specjalisty od edukacji równoległej i wychowawców nieprofesjonalnych Prof. dr hab. Edmunda Trempały. Inspirujące spotkanie na temat: "Co z tym wychowaniem?" zaowocowało tłumem zainteresowanych, dialogiem, słuchaniem, świetnymi pytaniami młodych i konkluzją, że wychowanie to spotkanie, relacja, dialog, gdzie najważniejszy zawsze jest drugi człowiek.
Wydarzenie wsparli: Wilk Ubezpieczenia, Drukarnia CERTUS oraz Kancelaria Radców Prawnych: Piotrowski/ Rolbiecka.

Spotkanie poprowadziła dr Elżbieta Okońska z Wydziału Pedagogiki UKW.