Dni Instytutu Pedagogiki UKW 2019

W dniach 6-7 czerwca 2019 r. po raz kolejny zorganizowane zostały Dni Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Stałym punktem programu była Sesja Naukowa Licencjantów i Magistrantów. W wyniku prezentacji konkursowych komisja naukowa nagrodziła najlepszych Licencjantów i Magistrantów w Instytucie Pedagogiki (wyniki w załączonej prezentacji).

Oryginalnym wydarzeniem tegorocznej uroczystości był panel dyskusyjny - Studenckie spotkania z pasjami. W ramach kawiarenki pedagogicznej odbył się koncert studentów Wydziału Edukacji Muzycznej UKW. W drugim dniu odbyła się Sesja Naukowa Doktorantów Instytutu Pedagogiki, którą otworzył wykład dr hab. Renaty Nowakowskiej-Siutay prof. ChAT na temat: Odpowiedzialny za wolność i wątpienie. Przyszłość uniwersytetu w świecie dowolności i mistyfikacji.

Honorowy patronat imprezy sprawował Prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia dr hab. Benedykt Odya, prof. uczelni.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego:

• dr hab. Paweł Trzos, prof. uczelni
  • dr Ewa Krause