Informacja o specjalności Edukacja zdrowotna z alternatywnymi i wspomagającymi metodami komunikacji

Z przyczyn niezależnych od władz Instytutu Pedagogiki, specjalność Edukacja zdrowotna z alternatywnymi i wspomagającymi metodami komunikacji nie będzie mogła być uruchomiona na studiach I stopniu na kierunku pedagogika w roku akademickim 2016/2017.

W związku z tym proponujemy studentom, którzy byli pierwotnie zainteresowani tą specjalnością, wybór innej specjalności na kierunku pedagogika. Dwiema zbliżonymi specjalnościami są: opieka i wychowanie z profilaktyką społeczną oraz opieka nad dzieckiem i wczesne wspomaganie rozwoju. Zainteresowanych studentów zapraszam na mój dyżur, w środy w godz. od 8.30 do 10.00, w pokoju 49.

dr hab. Piotr Kostyło, prof. UKW
Zastępca Dyrektora Instytutu Pedagogiki