Śmiech w edukacji - najlepszą książką roku 2015

Książka Przemysława Grzybowskiego została Najlepszą książką roku 2015 w plebiscycie serwisu granice.pl. Książka ta w kategorii Poradniki zdobyła najwięcej głosów.

Nie bez przyczyny mówi się, że śmiech to zdrowie. Pogłębiony wdech i skurcze mięśni przepony oczyszczają płuca ze szkodliwych substancji, ponadto pobudzony układ krążenia sprawniej rozprowadza tlen w organizmie. Pozytywny wpływ śmiechu można także zaobserwować, biorąc pod uwagę pracę serca oraz mózgu. Co jednak wspólnego ma śmiech z edukacją? W jaki sposób jest wykorzystywany w procesie dydaktycznym? Jak wpływa na rozwój dziecka? O tym między innymi pisze Przemysław Paweł Grzybowski, a kompleksowość ujęcia tematyki śmiechu czyni z pozycji Śmiech w edukacji lekturę wartą polecenia, książkę o wszechstronnych możliwościach wykorzystania.

impulsoficyna.com.pl

Gratulujemy!