Tydzień Logopedyczny na UKW

W dniach 02.06.2014 – 06.06.2014 roku na UKW odbył się Tydzień Logopedyczny. Program Tygodnia Logopedycznego obejmował otwarte – przeznaczone dla mieszkańców Województwa Kujawsko-Pomorskiego - logopedyczne badania diagnostyczne oraz logopedyczne badania diagnostyczne dzieci pięcio- i sześcioletnich z bydgoskich szkół i przedszkoli. Ponadto 2 czerwca zorganizowano część wykładową dotyczące mowy i zaburzeń. Wykady wygłosiły:  dr Ewa Binkuńska – Logopedyczne badania diagnostyczne dzieci pięcio- i sześcioletnich – wymowa oraz anatomia i funkcjonowanie narządów mowy; dr Magdalena Zając - Specyficzne zaburzenia językowe u dzieci; mgr Izabela Miloch - Rozwój i stymulowanie prawidłowego kształtowania się mowy dziecka.